بسم الله الرحمن الرحیم
09133626826   vatany.ir و radiosalam.ir محمدحسین وطنی کیست؟
In the Name of Allah the Beneficent the Merciful .. salaam .. Congratulations on your arrival to the vatany.ir site .. Your feedback is always effective .. So Please do not deprive us .. thankful
امروز می باشد به کلبه ما خوش آمدید
بسم الله الرحمن الرحیم .. سلام .. ورود شما را به تارنمای وطنی خوش آمد می گوییم .. همواره نظرات شما کارساز است .. پس ما را محروم نفرمایید .. سپاسگزار

من نمیدانم چرا بعضی یا واقعا"احمقند یا خودشان را به نادانی میزنند یا اصلا"بیگانه و ضد نظام اسلامی و یا مامور و مزدور آمریکا و صهیونیستند و در لباس یک ایرانی آزادیخواه می خواهند حتی از اسلام و نامهای اسلامی و به تعبیری(ایام الله)به نفع خود سوء استفاده کنند
مثلا"همین روز دانشجو روز شهادت (سه تن دانشجو) که بخاطر مبارزه با استکبار جهانی و مخالفت با دست نشانده و مزدورش شاه و حکومت شاهنشاهی ضد اسلام و به انگیزه اعتراض به ورود یک مقام آمریکایی به ایران قیام کرده بودند و توسط مزدوران آمریکایی (محمد رضا شاه) در دانشکده فنی تهران بواسطه رگبار مسلسل و گلوله سربازان به خاک و خون کشیده و شهید شدند


این روز را (امام خمینی) برای چه بنام روز دانشجو نام گذاردند؟ و در صفحه تاریخ ایران اسلامی ماندگار کردند؟

به یاد یک مشت دانشجوی ولنگار شهوت پرست؟

به یاد یک مشت دانشجوی عاشق آمریکا و موءید و پذیرنده اسرائیل غاصب بعنوان یک دولت؟

به خاطر دانشجویانی که در فتنه سال (هشتاد و هشت) بر علیه نظام اسلامی و رهبر منتخب آن {پس از اعلامیه و تایید راهنمایان احمق و خائن مثل ( موسوی و کروبی )} به خیابانهای تهران ریختند و شعار دادند

مرگ بر اصل ولایت فقیه؟

نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران؟

فریاد زدند ما حکومت اسلام نمیخواهیم ما حکومت دموکراتیک لیبرال غربی می خواهیم؟

استقلال آزادی جمهوری ایرانی؟

آیا آزادی و آزادگی و فضای نقد در دانشگاهها به این معناست که ما آنقدر آزاد باشیم که مرتد شویم و داد بزنیم که: اصلا"اسلام را نمیخواهیم؟

ولی فقیه نمیخواهیم؟

مگر اکثریت مردم ایران مسلمان و خواستار حکومت دینی و ولی فقیه نیستند؟

چرا امام خمینی روز دستگیری , مرگ و شکنجه دانشجویان کمونیست و مجاهدین خلق و گروههای مبارز دیگر را , بعنوان روز دانشجو نامگذاری نکردند؟

آیا معنی  روز دانشجو و آزادی بیان دانشجو و انتقادش از امور کشور به معنای آزادی در تبلیغ و مخالفت با اصول مسلم اسلام و حاکمیت دین و ولی فقیه است؟

خیلی خنده دار است .! مقام معظم رهبری یک بار در جمع دانشجویان فرمودند: به این مضمون که

انتقاد از مقام رهبری هم اشکال ندارد و بلکه سازنده است

و با این فرموده شان اجازه ای (نقد و موشکافی نظراتشان) را به عموم مردم دادند

اما یک عده ای که دقیقا"اسلام را درست نمی شناسند
ولایت فقیه را نمی شناسند
معنی (آزادی بیان) در (اسلام) را نمی دانند
یا نه , میشناسند و میدانند , اما خود را بخاطر هوای نفس و شخصیت طلبی و خود محوری به نادانی می زنند

و یا برای ارتقاء و یا حفظ مقام و پست و مرتبه شان در نظام جمهوری اسلامی اینگونه نتیجه می گیرند
و یا نه , اساسا"خود مزدور آمریکا و اسرائیلیند

اشتباه علی مطهری در نحوه انتقاد از رهبریمی آیند (داد می زنند) که چرا شما کاسه از آش داغترید؟
خود رهبری گفتند: از من انتقاد کنید , شما چرا نمی گذارید ما هر چه می خواهیم بگوییم؟
 

آدم حسابی اولا"تو که هر چه می خواهی میگویی و کسی جلو دهانت را نگرفته است؟
ثانیا"انتقاد از رهبری , با مخالفت با رهبری , از زمین تا آسمان فرق می کند
یعنی تو با این همه ادعای روشنفکری و دانایی , هنوز نمی دانی نقد و بیان و تحلیل بی طرفانه و دلسوزانه یک مقام ( آن هم مقامی معادل اصل نظام یک کشور یعنی ولی فقیه ) با مخالفت و دشمنی و عدم تمکین در مقابل دستورات و امر ایشان فرق می کند؟

اصلا"معنی پیرو ولایت فقیه بودن همین است( طبق قانون اساسی ) که اگر هر مقام و مسئول دولتی و شخصیت حقوقی آنرا قبول نداشته باشد باید از آن پست برکنار شود
یکی از شرایط استخدام در جمهوری اسلامی قبول اصل ولایت فقیه است

انتقاد از رهبری به معنای (براندازی رهبری) نیست و مسئول نصب و عزل رهبری هم مجلس خبرگان است نه شما
کار شما و (امثال شما) براندازی آقای خامنه ای است و آثار براندازی در پی دارد چه بدانید , چه ندانید

اگر قرار باشد هر کسی به بهانه اینکه من نظر رهبر را قبول ندارم و یا انتقاد دارم به دستورات و احکامی که ایشان (طبق وظیفه و اختیاراتشان در قانون) می دهند عمل نکند اصلا"سنگ روی سنگ بند نمی شود
دیگر نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیهی باقی نمیماند
   
برای نمونه شما تاثیر حرفها موضع گیریها و کارهایتان را در قشر جوان و جامعه بی اطلاع و نا آگاه و همچنین دنیا و

(رسانه های خارجی) مثلا"(رادیو صهنونیستی فردا) در زیر مشاهده کنید

از یک طرف میگویید: (کروبی و موسوی ) خلاف قانون و امر رهبری عمل کردند

از طرف دیگر میگویید: چرا با اجازه رهبری آنها را (حبس خانگی) کرده اند؟
خوب مرد حسابی , مملکت رهبر دارد , یعنی ما باید جهت توبیخ یک مجرم و در واقع (خیانت کار به نظام و اسلام) به دستور تو عمل کنیم یا به دستور و صلاحدید رهبری؟

افشاء رادیوفردا

اجازه اظهارنظر مخالف با رهبری را نمی‌دهند

علی مطهری با اظهار اینکه علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، خودش اعلام کرده که از انتقاد «استقبال می‌کند»، گفت که «عده‌ای اجازه اظهارنظر مخالف با رهبری را نمی‌دهند و در واقع کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند در حالی که نظر رهبری چنین نیست.»

علی مطهری، نماینده تهران در مجلس روز یک‌شنبه ۱۵ آذر با شرکت در یک نشست دانشجویی در دانشگاه علامه طباطبایی درباره نقد رهبر جمهوری اسلامی، انتخابات ۸۸ و ماجرای حصر و رابطه با آمریکا سخن گفت.

به گزارش ایسنا، آقای مطهری، در این نشست درباره امکان نقد رهبر جمهوری اسلامی گفت: «رهبری خودشان در دیدار با دانشجویان گفته‌اند که من از انتقاد استقبال می‌کنم اما متأسفانه این هم وجود دارد که عده‌ای اجازه اظهارنظر مخالف با رهبری را نمی‌دهند.»

 به گفته آقای مطهری، «معصومین نیز در زمان خود امر به انتقاد از خودشان می‌کردند چه رسد به ولی فقیه که غیرمعصوم است.»

آقای مطهری توضیح بیشتری در مورد آن «عده» که اجازه اظهارنظر مخالف با علی خامنه‌ای نمی‌دهند ارائه نکرد.

اظهارات علی مطهری در مورد «استقبال» علی خامنه‌ای از انتقادات در حالی مطرح می‌شود که در جمهوری اسلامی، روزنامه‌نگاران و افراد دیگر و حتی شماری از کارگران به خاطر انتقادهای خود، به اتهام آنچه «توهین به رهبری» نامیده شده با احکام حبس روبه‌رو بوده‌اند.

از آن‌جمله محمد نوری‌زاد، نویسنده و فعال سیاسی منتقد حکومت ایران است که پس از انتشار نامه‌هایی انتقادی خطاب به رهبر جمهوری اسلامی، چندین بار با مجازات زندان و ضرب و شتم روبه‌رو شده‌است.

آقای مطهری در بخش دیگری از صحبت‌هایش به نظارت بر نهادهای وابسته به رهبر جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: « مجلس در این زمینه و نیز در زمینه ورود برخی از نظامیان به عرصه اقتصادی که در آینده نیز مشکل‌ساز خواهد شد ملاحظاتی کرده و ورود نمی‌کند.»

«آزادی بیان»

علی مطهری در مورد آزادی بیان، با اشاره به اینکه «در برخی دوره‌ها آزادی بیان قابل قبول بوده است»، گفت: «در دوره اصلاحات از حد خوبی از آزادی بیان برخوردار بودیم و در دوره دولت نهم نیز تا اندازه‌ای آزادی بیان قابل قبول بود اما پس از انتخابات سال ۸۸ تا به امروز آزادی بیان محدود شده است.»

این نماینده مجلس همچنین با اشاره به اینکه در مورد حوادث سال ۸۸ «از ابتدا معتقد بوده که این حوادث یک مقصر ندارد»، اعلام کرد‌: «برای آن حوادث می‌توان سه ریشه را در نظر گرفت؛ یکی خطاهای برخی دستگاه‌ها، دیگری شیطنت‌های آقای احمدی‌نژاد و نیز عدم تمکین به قانون توسط آقایان میرحسین موسوی و مهدی کروبی که آنها باید زودتر اعتراض خود را پایان می‌دادند.»

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه افزود: «باید کارهای تمام افراد تأثیرگذار در آن شرایط در نظر گرفته شود و بعد درباره آن حوادث تصمیم‌گیری کنیم؛ نه این‌که سه نفر را به حبس ببریم و آن‌ها را به آمریکا و اسرائیل وصل کنیم و بعد هم بگوییم هر وقت که بخواهیم آن‌ها را آزاد می‌کنیم.»

آقای مطهری با اعلام اینکه اولین نفری بوده که لفظ «فتنه» را به کار برده است، گفت: «در‌‌ همان ابتدا برخی از اصولگرایان هم شک داشتند که در انتخابات تقلب شده یا خیر؛ شاید من اولین فردی بودم که لفظ فتنه را کار بردم اما سوءاستفاده از این کلمه درست نیست نباید با سوءاستفاده و به هر بهانه‌ای هر کسی را فتنه‌گر بدانیم.»

ممنوعیت پخش تصویر محمد خاتمی

ماجرای ممنوعیت پخش تصویر محمد خاتمی، از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

علی مطهری در این باره گفت: «مسئله ممنوع‌التصویر شدن آقای خاتمی هم مثل داستان حصر است و نباید هیچ کس را بدون حکم قضایی مورد مجازات قرار داد؛ من در مجلس وقتی موضوع ممنوع‌التصویری ایشان مطرح شد از دادستان پرسیدم که مستندات شما برای اجرای این حکم چیست که ایشان هیچ پاسخی نداشت.»

با وجود تأکید مقام‌های قضایی بر ممنوع‌التصویر بودن محمد خاتمی، رئیس‌جمهور اسبق ایران، روزنامه اطلاعات روز یکشنبه ۱۵ آذر، گفت‌وگوی سردبیر روزنامه السفیر لبنان با آقای خاتمی را به همراه عکس این دیدار منتشر کرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی، در ادامه در مورد رابطه با آمریکا اعلام کرد: «باید با تأکید بر اصول خود با هر کشوری وارد رابطه شویم؛ از نظر من اگر با توجه به این شرایط وارد رابطه با آمریکا شویم انقلاب به پایان خود نخواهد رسید.»

تاریخ انتشار این صفحه سه شنبه 17 آذر 1394 ساعت 15:42

--------------------------------- توجه : در صورتی که می خواهید نظرتان منتشر نگردد مربع ارسال نظر خصوصی را علامت بزنید --------------------------------- تذکر : جملات و کلمات و پیوند هایی که اخلاقی و شرعی نباشند حذف خواهند شد
نظرات و پاسخها

سئوال و جواب

موضوع : radiofarda رادیوفردا , 

برچسب ها : رادیو فردا , 

vatany14
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین
و صل الله علی محمد و آله الطاهرین
لا سیما بقیه الله فی الارضین
تصویر فوق در اندازه بزرگ
راهنمای تارنما


مطالب اخیر
مصاحبه وطنی با باشگاه خبرنگاران جوان : چرا حسن روحانی نه سید ابراهیم رئیسی آری؟ وطنی و مدح فاطمه زهرا سلام علیها با نواختن ارگ در حضور فیلم مقام معظم رهبری و مداحی منصور ارضی ترانه و آهنگ آرامش بخش و زیبای راجر واترز به فارسی با اجرای محمد حسین وطنی خوانندگی وطنی در ایام فاطمیه در باب آتش و صبر علی و فاطمه علیهم السلام ترانه زیبای پیاده روان حسین علیه السلام با صدا و شعر وطنی در فیلم صدا و سیما موسیقی و آواز غم انگیز وطنی از شکوه حضرت رقیه علیها سلام به بابا سنتور و آواز وطنی در کربلای حسین علیه السلام با شعر سید حمید رضا برقعی سنتور زنی و آواز حزن وطنی در شرح حال حضرت زینب علیهاسلام نهضت امام خمینی آغاز فتنه های عظیم در تاریخ قبل از ظهور قائم اختیارات ولی و ولایت فقیه از نظر آقایان روحانی رفسنجانی مطهری خطر جنگ منطقه ای به رهبری اسرائیل و سردمداری عربستان و کمک مردودین انتخابات مجلس و خبرگان آیا محکومیت حمله به سفارت عربستان و آل سعود در شهادت باقر النمر درست بود؟ واقعه نه دی و پیروان قلابی قانونگرایی و ولایت فقیه و سرنوشت خبرگان وحدت به چه قیمتی و یعنی چه؟ بمناسبت هفته وحدت شانزده آذر روز کدام دانشجو؟ منتقد یا برانداز رهبری؟ دانشجوی غرب زده؟ همجنس گرا؟ شاه دوست؟ کمونیسم؟ یا مسلمان پیرو ولایت فقیه؟ هدف امام خامنه ای از نامه دوم به جوانان غربی چه بوده است؟ داعش کیست و چه هدفی دارد؟ آیا توسط اسرائیل برای جنگ با مهدی موعود (علیه السلام ) ایجاد شده؟ سرود میلاد امامت علی علیه السلام (غدیر خم) با موسیقی و خوانندگی وطنی اذن دخول به حرم حضرت علی علیه السلام با صدای وطنی آیا امامان می شنوند و ما را می بینند در سوگ حضرت امام محمد باقر علیه السلام با دف و نی و صوت حزین وطنی مصاحبه با وطنی در باره اوضاع کشور و خواستگاریش از مژده و فوتبال و آوازش و فایل صوتی سوت لبی چرا و چگونه زیبا خواه و پول طلب در ازدواج ناکام میماند و شعری از قیصر امین پور با صدا و خوانندگی وطنی مدیحه سرایی وطنی بمناسبت تولد امام رضا علیه السلام از شعر نسیم شمال ازدواج و پذیرش محدودیت های آن و مثال از خانواده باراک اوباما (قسمت چهارم از مباحث قبل) کی با کی آیا دو روح در یک جسم شدن واقعیت دارد (قسمت سوم از قبل) هدف و انگیزه چگونگی انتخاب همسر را به ما می گوید و نامه دردناک یک دختر جا مانده (قسمت دوم از پست قبل) چه کسی بهتر است با شما ازدواج کند (قسمت اول) لا اکراه فی الدین اجبار در دین نیست یعنی چه چرا موسوی و کروبی در حصر خانگی به سر می برند؟ انجمن کاربران تارنما و ما

ابر برچسب ها

رادیو فردا مقالات مبانی ازدواج همسریابی کاشان عشقولانه مناسبتها احتمالات من در تفسیر قرآن و بحث طلبگی vatany.ir ازدواج من خبرگزاری فارس کاشان داستان دروغان مذهبی رئیس جمهور روحانی گفتگو با رادیو معارف ماجرای تولد من لطیفه هنرپیشه ها عکس
فهرست موضوعی سایت

biografi زندگی نامه 3تعداد صفحه vatany.ir 10تعداد صفحه farsnews-kashan.ir 13تعداد صفحه radiosalam.ir 18تعداد صفحه radiofarda رادیوفردا 10تعداد صفحه hamsaryabi-kashan.ir 17تعداد صفحه
لینک علاقه مندی های تارنما

دفتر ولایت فقیه لیست کامل دوستان
پیوندهای روزانه

رهبری به زبان های مختلف Leadership in different languages وردپرس برند هبلکس سیم و کابل ایجکس2014 فروشگاه اینترنتی خرید سریال دختر امپراطور دانلود پایان نامه و پروژه های دانشجویان قالب وردپرس صحیفه کلش اف کلنز 1charge1.1000charge.com میرسایت دانلود فیلم لینک مستقیم با قابلیت دانلود شبانه فقط 1000 تومان جملات عاشقانه تبدیل وبلاگ به سایت خرید عینک آفتابی تبدیل وبلاگ به سایت لینک رایگان آپلود عکس به موزیک میرسایت دانلود پروژه- مقاله-پایان نامه وگزارش کاراموزی نرم-افزار-هک-کلش-اف-کلنز فروش اورجینال انواع اسپمر های تبلیغاتی ارسال نظر دانلود مقاله فارسی وبلاگدهی با امکانات فوق العاده قالب وردپرس والپیپرhd گالری عکس hd خرید پستی لینک باکس پر بازدید دانلود مقاله خرید بازی مانا آسیا (اخذ ایزو و استاندارد ملی) لینک باکس پر بازدید خدمات فارسی وبلاگنویسان عکس های خفن ابزار وبلاگ طراحی سایت و ثبت دامنه بانک تخصصی سوالات ارشد پیام نور گروه خبری کافه فردا تبادل لینک اتوماتی همیشه آنلاین تبادل لینک اخبار داعش سیستم هوشمند افزایش بازدید شکلک برای وبلاگ سیستم هوشمند افزایش بازدید شبکه اجتماعی رنگریز :) http://alisajjadi.ir/ اولین وبلاگ داستان EXO دانلود سریع نرم افزار مجله اینترنتی استوا بهترین برچسب ها شبکه اجتماعی و خیلی شلوغ رنگریز :) کدستان - مرجع بزرگ کد و ابزار رایگان وب نویسان مجله اینترنتی استوا آموزشگاه آرایش مردانه تونیک مجلسی دخترانه Learn Hack with Us phpsolphin میکس شارژ آموزشگاه زبان آوران ایمیل موقت دانلود سریع نرم افزار @ شبکه اجتماعی رنگریز دانلود سریع نرم افزار مجله اینترنتی استوا ایمیل موقت اسمان ابی عرفان مجله اینترنتی استوا آموزشگاه زبان آوران بزرگترین مرجع دانلود دانشجویان تبدیل وبلاگ به سایت ژورنال گروه فنی مهندسی اقلید خرید ساعت دیواری دانلود آهنگ های جدید لیمو دانلود گیرنده دیجیتال usb حنابندان خرید ساعت مچی زنانه عکس*اهنگ*اس ام اس ابزار وبلاگ مدل لباس مجلسی سایت بزرگ تفریحی خنده پلاس عرفان خرید اینترنتی ماهیتابه 2 طرفه آگرین بستنی ساز خانگی مجیک تبادل لینک اتوماتیک شبكه اجتماعی بزرگترین پرتال دانشجویان وب سایت قیدار نبی علیه السلام `پرشین هیت عکس و ترفندستان برنامه افزایش بازدید کاملا واقعی بانک تخصصی سوالات ارشد پیام نور

لیست کامل پیوندهای روزانه
 • ارسال پیوند روزانه
 • بایگانی تارنما

  هفته سوم اردیبهشت 1396
  هفته دوم اسفند 1395
  هفته چهارم بهمن 1395
  هفته چهارم آبان 1395
  هفته اول آبان 1395
  هفته چهارم مهر 1395
  هفته دوم بهمن 1394
  هفته اول بهمن 1394
  هفته سوم دی 1394
  هفته دوم دی 1394
  هفته اول دی 1394
  هفته سوم آذر 1394
  هفته دوم آذر 1394
  هفته چهارم آبان 1394
  هفته دوم مهر 1394
  هفته اول مهر 1394
  هفته چهارم شهریور 1394
  هفته سوم شهریور 1394
  هفته دوم شهریور 1394
  هفته اول شهریور 1394
  هفته چهارم مرداد 1394
  هفته سوم مرداد 1394
  هفته دوم مرداد 1394
  هفته چهارم بهمن 1393
  هفته چهارم آذر 1393
  هفته چهارم آبان 1393
  هفته سوم آبان 1393
  هفته اول آبان 1393
  هفته دوم مهر 1393
  هفته اول مهر 1393
  هفته چهارم شهریور 1393
  هفته سوم شهریور 1393
  هفته اول شهریور 1393
  هفته چهارم مرداد 1393
  هفته اول مرداد 1393
  هفته چهارم تیر 1393
  هفته اول تیر 1393
  هفته چهارم خرداد 1393
  بایگانی كل مطالب


  Secondary Themes By Mohammad hossein Vatany of Kashan